7/24 Destek
Kaliteli Hizmet

Şirketinizin 24 saat faaliyette kalabilmesi için gerekli olan tüm bilişim hizmetlerini sağlayabiliyoruz. İhtiyacınız olan teknolojik çalışma ortamı konusunda çözüm ortağınız olmaya aday profesyonel, verimli bir IT Hizmetleri şirketiyiz.
https://www.normbilisim.com/wp-content/uploads/2020/03/norm-kurumsal-bg.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Başarı
Hikayemiz

Norm Bilişim

2008 yılında iki bilişim uzmanı tarafından Kocaeli, Gebze’de kurulan firmamız aslında diğer bilişim firmalarıyla aynı işi yaptığı inancıyla isimlerini NORM (Yerleşmiş kural, ilke, standart anlamındadır) olarak seçmişlerdir.

İlerleyen zamanlarda ve gelişen teknolojiye birlikte Norm Bilişim kurumsal firmalara bilişim projeleri, donanım destek ve hizmetlerinin yanı sıra web tabanlı projeler üretmeye ve müşterilerinin bu ihtiyaçlarına da tek elden cevap vermeye başlamıştır.

Günümüzde Norm Bilişim; A’dan Z’ye bilişim ve internet teknolojileri alanlarında müşterilerinin tüm isteklerini cevap veren, anahtar teslim projeler sunan, bilişim, yazılım ve danışmanlık firması olarak faaliyetine devam etmektedir.

Misyonumuz

Tüm süreç ve ürünlerimizi, küçük ve orta ölçekli işletmelerin başlangıç aşamasında ihtiyaç duydukları her şeyi sağlama konusunda tasarladık. Bizimle çalışmanın her zaman hızlı, kolay ve sorunsuz bir deneyim olmasını sağlamayı başarmış durumdayız. Müşterilerimize, bilişim ve web teknolojilerinin tam kontrolünü vermek için diğer firmalar gibi saçma fiyat etiketi olmadan projelendiriyor ve projeleriniz tamamlandıktan sonra bile güleryüzlü ekibimizin uzmanlığını sunuyoruz.

Norm, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümleri, koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek sunmaktadır. Müşterilerine kaliteli hizmet sunmak ve müşteri ihtiyaçlarına uygunluk bizlerin iş yapış modelidir.

Felsefemiz

Şirket felsefemiz, işletmelerin çoğunun istediği yada hayal ettiği bilişim ürünlerini ve çözümlerini sunmak, internet sitelerini veya web projelerini oluşturmaktır. Bütün projelerimizi planlarken; kolay, hızlı, ileri teknoloji, mobil duyarlı ve ekonomik olması yönünde çok çalışmaktayız.

Müşterilerini iş ortağı olarak gören firmamız; ihtiyaçlara sonuç odaklı yaklaşımı, müşterilerine sağlayacağı maksimum verimliliği ve güvenliği, hızı, teknolojide sürekliliği rekabet avantajı sayan, her türlü ve her büyüklükte işi gerçekleştirmeyi, teknoloji dünyasındaki son yenilikleri yakından takip ederek iş ve prosesler ile teknolojiyi müşterileri adına en iyi şekilde birleştirmeyi, minimum maliyette çözmeyi ilke kabul etmiştir.

Daha fazlası için
Bize Yazın

Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize yazabilirsiniz.

https://www.normbilisim.com/wp-content/uploads/2020/03/kurumsal_11.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
IT Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri
IT Bakım & Destek
Lisanslama Hizmetleri
Altyapı & Kablolama

Donanım

Güvenlik Çözümleri
Network Çözümleri
Sunucu Çözümleri
Sanallaştırma

Donanım

Depolama & Yedekleme
Kurulum Hizmetleri
Santral Sistemleri
Kamera Sistemleri

Yazılım

Web Tasarım
Mobil Uygulama
Yazılım Geliştirme
Yazılım Danışmanlık

2009 - 2023 Norm Bilişim Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri. Her hakkı saklıdır.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image